Mazumtirgotāji: sāls krājumi ir pietiekoši, drīzumā tas veikalos būs pieejams ierastajā daudzumā

Drīzumā sāls veikalos būs pieejams ierastajā daudzumā, norāda aptaujāto mazumtirdzniecības veikalu tīklu "Rimi", "Maxima" un "top!" pārstāvji.
15.03.2022. Ziņu aģentūra LETA
 
©pexels.com

Veikalus "top!" pārstāvošā uzņēmuma SIA "Iepirkumu grupa" mārketinga direktore Ilze Priedīte saka, ka pagājušajā nedēļā veikti papildu sāls pasūtījumi uz "top!" veikalu noliktavām, tādējādi šīs nedēļas otrajā pusē krājumi tiks papildināti.

Tāpat viņa norādīja, ka "top!" veikalos vairs nevajadzētu būt sāls iztrūkumam, kas radies lielā pieprasījuma dēļ.

Priedīte arī minēja, ka šobrīd nav izteikts deficīts nevienā preču grupā, kā arī "top!" veikalos netiek prognozēti jauni preču iztrūkumi, jo gan sāls, gan citu preču gadījumā, piegādes tiek atjaunotas un iztrūkstošo zīmolu produkti tiek aizvietoti ar citiem.

Arī "Rimi Latvia" Kategoriju departamenta direktors Milans Blūms atzīmē, ka "Rimi" veikalos sāls tiek pakāpeniski nodrošināts visiem veikaliem, kā arī piegādātāji ir apstiprinājuši, ka sāls krājumi ir pietiekoši. Šobrīd veikala sortimentā pieejams dažādu zīmolu un veidu sāls.

Viņš arī aicina pircējus saglabāt mieru, lai pēc iespējas raitāk atgrieztos pie ierastās preču aprites.

Tāpat arī "Maxima" veikalos tiek strādāts pie tā, lai parūpētos par papildu alternatīvām rupjajam sālim, tomēr veikalos jau šobrīd ir pieejami citi sāls veidi, tostarp smalkais sāls un Himalaju sāls, ko nodrošina partneri no Itālijas, Spānijas un Pakistānas, sacīja "Maxima Latvija" pārstāve Laura Bagātā.

Vienlaikus viņa atzīmēja, lai praktiski pielāgotos esošajam pieprasījumam, ir nepieciešams laiks.

Tāpat "Maxima" pārstāve aicināja cilvēkus saglabāt mieru un iegādāties rezerves nelielā apjomā.

 
 
 
Tiem, kas patlaban ir aktīvi darba tirgū, ir cerības uz algas pielikumu. Arī darbaspēka trūkums gandrīz visās nozarēs patlaban rada spiedienu uz darba devējiem paaugstināt algas, Dainis Gašpuitis, SEB bankas ekonomists