Covid-19 ierobežojumi: vai "Lidl" būs pieejams visiem pircējiem?

"Lidl" veikali Latvijā arī turpmāk būs atvērti visiem saviem klientiem, lai nodrošinātu tos ar pārtiku un pirmās nepieciešamības precēm, informē uzņēmuma pārstāvji.
11.10.2021. Portāls nra.lv
 
©f64.lv, Ģirts Ozoliņš

Uzņēmums ziņo, ka lai atvieglotu iepirkšanos, jau no šodienas, 11.oktobra visi "Lidl" veikali strādā no plkst. 7.00 līdz 23.00.

Kā noteikts valdības noteikumos, "Lidl" veikalos 70% no sortimenta ir pārtikas preces, higiēnas preces, dzīvnieku barība.

"Lidl" min, ka ievēros visus jaunākos valdības noteiktos drošības pasākumus.

Pircēju skaits veikalos tiks rūpīgi kontrolēts, apsardzes darbinieki pie ieejas iepirkuma ratiņus dezinficēs un nodos konkrēti katra pircēja rokās. Pieejamo ratiņu skaits tiek aprēķināts tā, lai ievērotu valdības prasību nodrošināt 25 kv.m. vienam pircējam.

"Lidl" strādājošajiem jau kopš vasaras tiek nodrošināti bezmaksas antigēnu testi. Visu veikalu komandas klientus apkalpo sejas maskās un ievēro visus pārējos spēkā esošos noteikumus.

Veikala pārstāvji aicina visos veikalos rūpīgi ievērot epidemioloģiskos noteikumus - valkāt sejas masku, ievērot 2 metru distanci un dezinficēt rokas gan veikala iekštelpās, gan ārpusē!

 
 
Tiem, kas patlaban ir aktīvi darba tirgū, ir cerības uz algas pielikumu. Arī darbaspēka trūkums gandrīz visās nozarēs patlaban rada spiedienu uz darba devējiem paaugstināt algas, Dainis Gašpuitis, SEB bankas ekonomists